Důležité informace

Důležité informace k ročníku 2014

Jelikož se druhý ročník Chotěšovského tvrďáka nezadržitelně blíží, věnujte pozornost těmto informacím:

Kde nás najdete?
Pro ty, co zde ještě nebyly, Chotěšovskej tvrďák se odehrává překvapivě v Chotešově. Ne ale v tom u Plzně, ale u Velhartic. Zde je odkaz na mapu, cestu si dohledejte sami 😉 Hlavní centrála bude v naší chatě na okraji vsi.

Kdy se dostavit?
Prezentace na tvrďáka bude 16.8.2014 v 8.30 v Chotěšově u chaty, start závodu by měl přitom být v 10.00. Pokud neradi cestujete ráno, je možné po předchozí domluvě přijet již v pátek večer a přespat zde.

Jak náročný bude závod?
Informace o trase je možné najít zde. Profil cykločásti se stále připravuje. Trasa (hlavně kolo a běh) vede v dosti náročném Šumavském terénu. Start je na vlastní nebezpečí (každý závodník před závodem podepíše prohlášení) a pro cykločást je povinná helma.

Jaká je motivace pro vítěze?
První tvrďák a první tvrďačka dostanou trofeje pro vítěze. Tyto trofeje jsou putovní. Vítěz se s ní tedy může rok mazlit a před novým ročníkem jí bude muset vrátit. Aby byl jeho úspěch nějak zaznamenám, bude na trofej přidělán štítek s jeho jménem a rokem, kdy trofej vyhrál.

Co si mám vzít sebou?
Samozřejmostí jsou nezbytné věci na sport + podle počasí věci na afterparty a přespání na chatě. Doporučuji vzít sebou spacák. Jídlo (maso na gril, pečivo, zel. saláty a jiné dobrůtky..) a nealko pití bude zde. Alkohol nebo jakékoliv speciální přání berte sebou.

Co bude po závodě?
Jelikož si každý z nás sáhne až na dno svých sil, je nutné to pořádně oslavit. Takže se můžete těšit na pořádný Chotěšvský raut.

Jak se spaním?
Chata zvládne kolem 12-14 lidí. Z toho 8 lidí se vejde pohodlně do postelí. Dejte prosím raději dopředu vědět, zda zůstanete přes noc, aby se včas mohli případně pořešit stany nebo jiné možnosti přespání.

Kolik mě to bude stát?
100 Kč v případě, že zůstanete jen na den závodu, 200 Kč zaplatí ti, co na chatě budou přespávat. V ceně je samozřejmě započítána konzumace jídla a nealko pití.